top of page

Poradnia pediatrii MEDAN

Pediatra to lekarz medycyny zaangażowany w wiele aspektów zdrowia i rozwoju dziecka. Pediatrzy sprawują opiekę zdrowotną nad pacjentami od okresu niemowlęcego do 18 roku życia. W wieku niemowlęcym dziecko potrzebuje stałej opieki medycznej, lekarz pediatra ocenia między innymi rozwój fizyczny i ruchowy dziecka a kiedy to konieczne zaleca również realizację szczepień ochronnych.


Chcąc zapewnić swojemu noworodkowi możliwie najlepszy start, jako rodzic będziesz chciał znaleźć pediatrę, który zaopiekuje się Twoją pociechą od pierwszych chwil narodzin. Pediatra to lekarz, który sprawuje kompleksową opiekę nad prawidłowym rozwojem najmłodszych.

Lekarz pediatra NFZ w poradni MEDAN

Pediatra jest lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej (POZ), a więc lekarzem pierwszego kontaktu. Nasza poradnia MEDAN przyjmuje swoich pacjentów bezpłatnie w ramach kontraktu z NFZ. Lekarz dla dzieci bez kolejki? U nas to jest możliwe! Nasza poradnia pediatrii przyjmuje pacjentów z Łodzi oraz dzielnicy Widzew.

Poradnia pediatrii MEDAN Łódź - co nas wyróżnia?

Dzieci mają wyjątkowe potrzeby w zakresie opieki zdrowotnej. W poradni MEDAN nasi pediatrzy świetnie to rozumieją.

Nasz w pełni zaangażowany lekarz dziecięcy pediatra oraz doświadczony zespół pracowników służby zdrowia podczas wizyty w gabinecie zapewni twojemu dziecku profesjonalną i troskliwą opiekę oraz przyjazną, ciepłą i serdeczną atmosferę. Od ponad 20 lat poradnia świadczy nieprzerwanie usługi medyczne dla mieszkańców dzielnicy Widzew w Łodzi. Konsultacja pediatry odbywa się stacjonarnie lub w formie teleporady.

W naszej poradni pediatra zajmuje się diagnozowaniem chorób typowych dla wieku dziecięcego. Leczenie dzieci i udzielanie wiedzy w temacie profilaktyki zdrowotnej to nasz wyróżnik.

Zapisy online do lekarza pediatry

Szukasz dobrego pediatry w Łodzi? Umów się na wizytę konsultacyjną ze specjalistą poradni MEDAN. W naszej poradni zarejestrujesz się do pediatry bez wychodzenia z domu. Zapisy online dostępne na stronie: https://medan.epacjent.net.pl.

Lekarz dziecięcy przyjmuje 5 dni w tygodniu. Lekarze rodzinni przychodni MEDAN pracują, w godzinach porannych i popołudniowych. 

bottom of page